Nové trendy vo vzdelávaní: Čo tak zriadiť si v autoškole tabletovú učebňu?

Ceny bežných tabletov sú dnes tak nízke, ako nikdy predtým. Pre vás, autoškolákov, to môže znamenať rapídnu zmenu výuky teórie vo vašich autoškolách – postačí zakúpiť si tablety podľa vlastného výberu (poradíme) a mať od nás dostupné online obsahy eAutoškoly SK – vždy pre všetkých žiakov, vždy bez obmedzenia a na celý rok licencie. Ak to myslíte so skvalitňovaním výučby vážne (a ak chcete uspieť v konkurencii, byť atraktívni pre nových žiakov a získať odporúčania od tých čo už odišli), neváhajte.

Spôsob nasadenia tabletovej učebne do praxe je plne na vás. Napríklad :

  1. Môžete sa rozhodnúť požičiavať žiakom namiesto klasických učebníc (ktoré aj tak väčšina ani neotvorí) tablety na podpis domov žiakom a zadávať im úlohy, testovať ich, komunikovať (maily, chat) a podobne, to všetko spolu s obsahmi eAutoškoly SK.
  2. Alebo iná možnosť – môžete tablety používať priamo na praktických hodinách v učebni – na štúdium, projekciu, elektronické testovanie a podobne. Okrem marketingového významu z hľadiska náboru vašich žiakov zároveň veľmi razantne modernizujete a zefektívňujete výučbu. Každý žiak má totiž svoj vlastný učebný štýl, svoje vlastné tempo a spôsob, ako mu to ide najlepšie. Ak im poskytnete multimediálne obsahy, sami sa rozhodnú, z čoho budú naberať poznatky najefektívnejšie.

V prípade záujmu sa u nás informujte. Napíšte nám email na: info@autoskolak.sk a my vás budeme kontaktovať. Spoločne prekonzultujeme všetky otázky, zaučíme vás do používania tabletov aj obsahov eAutoškoly SK. V prípade potreby pricestujeme!

Jaroslav Verlík, tel. 0948 203 003, info@autoskolak.sk
>> Objednávka ročnej licencie eAUTOŠKOLY SK

Pridať komentár