Tipy na voľný čas: Májové a júnové retropodujatia za veteránmi – pripútavky vždy na Veterany EU

????????????????????????????????????

Priatelia, je máj a okrem bežnej autoškoláckej práce sa začíname zaoberať aj plánovaním dovoleniek a voľného času v exteriéroch. Veď prichádza leto a aj autoškolák je len človek ))).  Odhliadnúc od dovoleniek by som si ale dovolil dať vám do pozornosti tipy na voľné májové a júnové víkendy. Ako inak, automobilistické a dopravné tipy. Som presvedčený, že väčšina inštruktorov a autoškolákov sú ľudia s citom pre veterány a historickú dopravnú techniku. S citom pre vôňu benzínu, nafty alebo aj pary, ktorá takisto rozhýbe aj tony železa.

A preto, ak by ste si chceli s rodinou naplánovať zaujímavý víkendový výlet na nejaké nostalgické podujatia, odporúčam vám navštevovať priebežne nás voľnočasový oddychový portál Veterany EU, kde nájdete pravidelne aktualizované propagačné články a pripútavky na celú plejádu podujatí v rámci Slovenska, Česka ale aj zahraničia.

Vložte do svojich obľúbených záložiek vo webovom prehliadači: www.veterany.eu

Jaroslav Verlík

Pridať komentár