Letné bezplatné školenia inštruktorov k používaniu online učebne eAutoškoly

Leto sa blíži a my v redakcii by sme chceli využiť tento čas užitočne. Užitočne pre nás znamená cestovať, oddychovať, a pritom robiť aj niečo užitočné pre vás aj pre nás. A preto vznikol nápad, ktorý istotne poteší tých majiteľov autoškôl, ktorí sú našimi klientmi. Ponúkame vám totiž možnosť bezplatného dopoludňajšieho školenia kdekoľvek na Slovensku. Skrátka – ak máte záujem zaškoliť seba alebo svojich inštruktorov do práce s online učebňou eAutoškoly, ozvite sa nám na email: info@eautoskola.sk alebo info@autoskolak.sk. Na tieto stretká môžu prísť aj neklienti. Všetkým všetko vysvetlíme, ukážeme, poradíme.

Vycestujeme počas leta do vášho regiónu a naučíme vašich inštruktorov tipy a triky, ako si uľahčiť a spestriť prácu a zároveň poskytnúť žiakom niečo naviac, čo iné autoškoly nemajú.

Máme skvelé ohlasy na eAutoškolu nielen od vekovo mladých inštruktorov, ale aj od starších a praxou ostrieľaných autoškolákov, ktorí už za desaťročia niečo v tejto branži preskákali. A to nás nesmierne teší a povzbudzuje k ďalšej práci, ktorá nás baví. A zároveň je to dôkazom, že nezáleží na veku, ale na chuti pracovať v tejto branži. A ak aj tí najstarší autoškoláci prejavujú záujem o posun v oblasti vzdelávania, o udržanie kroku, trendov, je to len a len super.

Sme veľmi vďační aj tým z vás, ktorí nás upozorňujú na chyby, nezrovnalosti v obsahoch a podobne. Predsa len – je to 170 aplikácií a udržať správu týchto robustných obsahov je občas mimoriadne obtiažné. Sme však už takmer hotoví – ešte dopĺňame obsahy pre kurzy KKV a po ich skončení sa naplno pustíme do kontaktovania a komunikácie s vami. A chceme rozbehnúť konečne naplno aj tento portál AUTOŠKOLÁK SK.

Jaroslav Verlík, prevádzkovateľ eAutoškola SK, inštruktor

Pridať komentár