Pridali sme možnosť flexibilne meniť heslo pre prístup do online učebne eAUTOŠKOLY

Veľmi si vážime, že viacerí naši klienti (majitelia autoškôl) poctivo sledujú, či ich žiaci nerozdávajú heslo pre prístup do našej online učebne  aj iným žiakom autoškôl a školiacich stredísk. V poslednom období sme totiž zaznamenali na niektorých kontách zvýšené návštevy, vzhľadom k počtu žiakov danej autoškoly. To indikuje neoprávnené použitie a sme veľmi radi, že si to všímate a obraciate sa na nás pre rady a odporúčania.

Takže – tradične odporúčame všetkým autoškolám meniť heslo vždy po skončené výcviku skupiny, alebo aspoň raz štvrťročne. Aby sme tento proces zjednodušili, v prihlasovacom okne odteraz máte spoločné tlačidlo ,,Zabudnuté heslo / Zmeniť heslo”, ktoré vás prevedie jednoduchým procesom zmeny hesla kedykoľvek to uznáte za vhodné.

V následujúcich týždni budeme sledovať aktivity na kontách na serveri. Prosíme, upozornite vašich žiakov aby si nechávali vyše heslo pre seba a nepodávali ho iným, nakoľko tým porušujú licenčné podmienky a vystavujú seba aj autoškolu zbytočným nepríjemnostiam.

Jaroslav Verlík, prevádzkovateľ

Pridať komentár