Nová verzia našej online učebne eAUTOŠKOLA.sk 2018 je tu! Aké novinky prináša?

Vážení klienti a ostatní autoškoláci! S radosťou vám oznamujeme, že eAUTOŠKOLA.sk 2018 (verzia softvéru 4.0.0118) je od dnes už plne k dispozícii v našej online učebni. Aké sú novinky?

1. Počas roku 2017 vznikli desiatky úplne nových aplikácií ku kompletnej výuke aj pre sk. C,D,E,T a kurzy KKV. Ako jediní na Slovensku tak máme k dispozícii ÚPLNE VŠETKO, čo je potrebné pre výuku čohokoľvek v autoškolách.
2. Na základe vašich ohlasov sme zlúčili ročnú licenciu M+V do jednej spoločnej M+V+KKV, aby ste tak mali poruke úplne všetko pre veľké skupiny a KKV naraz.
3. Vylepšil sa beh všetkých 191 aplikácií online učebne reexportom na základe priebežne vznikajúcich technologických štandardov v HTML5.
4. V dôležitých výukových aplikáciach eAUTOŠKOLY.sk pribudol nový PANEL MÉDIÍ – každá dôležitá výuková téma v nich tak bude mať svoje tlačidlá pre zobrazovanie / skrývanie / spúšťanie / zastavovanie digitálnych médií – obrázkov, ilustrácií, animácií, vídeí alebo ebookov. Multimédiá budú pribúdať počas nasledujúcich mesiacov.
5. V predmete Záverečné testy 1 až 60 pre všetky skupiny, s online vyhodnocovaním, sme zjednodušili úvody testov odstránením inštruktážnych snímkov, čiže odteraz otvoríte každý test z jednej úvodnej obrazovky hneď priamym prechodom do otázok. Z výsledkov je po novom možné vytvoriť PDF alebo ich vytlačiť na tlačiarni.
6. Priebežne sme odstránili a odstraňujeme drobné chyby a obsahové nepresnosti.
Všetky appky celej online učebne sú pre blížiaci sa nový rok už online vo verzii 4.0.0118. Podverzie celej verzie 4 budú počas roka 2018 označované desatinnými upgradmi (4.1., 4.2., 4.3., atď.). Proces údržby a vylepšovania potrvá v rámci softvérového ekosystému už zrejme naveky – vždy je totiž čo vylepšovať -:)
Ročné prístupové licencie a objednávkový formulár: http://www.eautoskola.sk/?page_id=2794
Úvodná stránka online učebne: http://www.eautoskola.sk/lms/
Kompletný prehľad výukových obsahov online učebne: http://www.eautoskola.sk/upload/ucebnice/EA_PriruckaObsahy/
Ukážky zo štúdia: http://www.eautoskola.sk/upload/demo_ukazka/  Ukážka testu: http://www.eautoskola.sk/upload/demo_test/
Lektorské kurzy pre inštruktorov AŠ v digitálnom veku: https://www.autoskolak.sk/kurzy-skolenia-seminare/

V prípade potreby nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať!

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA: 
info@eautoskola.sk 
tel. 0948 203 003

Pridať komentár

vaša emailová adresa nebude zverejnená.