ONLINE UČEBŇA | Začali sme vám rozosielať bezplatné skúšobné prístupy

Vážení inštruktori a majitelia autoškôl, v týchto dňoch začíname s veľmi zaujímavou masívnou aktivitou, ktorá vám, ako pevne veríme, prinesie nové impulzy pre výučbu v autoškolách v nastupujúcej digitálnej ére. Rozhodli sme, že tým z vás, ktorí ešte nie sú našimi klientmi, postupne rozošleme bezplatné skúšobné prístupy do našej online učebne eAutoškola.sk 2019.

Prečo to robíme? Skrátka – už je čas. Všetko sa digitalizuje. A všetko je dnes už na webe. ONLINE. Ak ste sa ešte neodhodlali, práve teraz vám ponúkame možnosť prejsť na naše online digitálne učebné pomôcky v eAutoškole.sk. Mohli by ste sa opýtať našich trvalých klientov, ktorí dnes už nemusia riešiť trampoty s kopírovaním testov, otravným nakupovaním, správou hesiel, kódov, aktivácií, licencií, kníh či starších nosičov ako CD či USB (niekde dokonca fungujú dodnes meotary, fólie, či diapozitívy). Nič proti týmto pomôckám, ale svet ide ďalej.

Kolegovia – na jediné meno a heslo na celý rok! Pre všetkých vašich žiakov, pre všetkých inštruktorov! Bez obmedzenia počtu pristupujúcich. K výuke do učebne a (alebo) žiakom na doma. Bez cenovej diskriminácie veľkých. Bez nutnosti čokoľvek inštalovať. Do notebookov, tabletov aj mobilov. A všetci za jednu veľmi nízku cenu. K tomu malý veľký bonus – bezplatné zaškolenie inštruktorov u vás v učebni.

Isteže, ten prechod bude chcieť od vás spočiatku trochu zvýšeného úsilia a ochoty zmeniť veci. Väčšina z vás má totiž zabehnutý spôsob výuky, alebo naopak – v mnohých autoškolách sa nevyučuje teória takmer vôbec. Poďme to celé zmeniť.

Prejsť na digitál, online, môže náhle vyzerať ako strašiak, ale my vám s tým pomôžeme. Vysvetlíme, zaškolíme, pomaličky ale neochvejne vás zmigrujeme do sveta digitálu. Už od chvíle, keď sa stanete našimi klientmi, vám budeme pravidelne dodávať na stránkach portálu Autoškolák.sk nové podnety, impulzy, tipy a triky, ako zo svojej licencie k eAutoškole.sk vyťažiť doslova maximum. Ako vzdelávať moderne, efektívne, ucelene a interaktívne.

Bezplatné skúšobné prístupy budeme distribuovať po menších skupinách, náhodným výberom z databázy autoškôl. Budete si môcť vyskúšať v eAutoškole.sk úplne všetko. To je však iba začiatok. Oveľa dôležitejšie bude, ako to celé uchopiť a využiť vo svoj prospech. A s týmto vám, ako sme sľúbili, pomôžeme my.

Aktivita bude vzhľadom k množstvu autoškôl prebiehať niekoľko mesiacov. Ak si chcete vyskúšať online učebňu skôr, než na vás príde náhodný rad, kontaktujte nás: Jaroslav Verlík, tel. 0948 203 003, info@eautoskola.sk, info@autoskolak.sk. Všetky informácie vám budeme prinášať na online portáli www.autoskolak.sk.

Pridať komentár