Vaša autoškola v roku 2019 | Sedem dôvodov na zmeny a inovácie

Vážení autoškoláci, sviatky sa skončili a väčšina z nás už naplno zarezáva v novej pracovnej sezóne. Aj my -:) Ak ste počas voľných dní uvažovali, čo a ako vo svojej práci vylepšiť, ako si uľahčiť život, ako priniesť niečo nové a ešte viac zdvihnúť profesionálnu laťku prípravy žiakov alebo klientov vašej autoškoly, recept je jednoduchý – zaobstarajte si na rok 2019 licenčný prístup do našej eAutoškoly.sk. Tu je sedem hlavných dôvodov prečo:

  • Obdržíte prístup na jediné meno a heslo – pre všetkých inštruktorov aj žiakov vašej autoškoly. Na celý rok. Bez zbytočných otázok. A bez záťaže so správou kódov, licenčných čísiel, kopírovania nosičov a neustálych technických problémov. K ročnej licencii získate ako bonus aj prístup do e-testov pre inštruktorov autoškôl (DKI),
  • Online učebňa je online. Nič netreba inštalovať ani sťahovať. Stačí sa kedykoľvek a kdekoľvek na dva kliky prihlásiť v bežnom webovom prehliadači s aspoň priemerným internetom a môžete obsahy premietať na projektore v učebni. Zároveň platí, že tie isté obsahy a s tým istým prístupom majú aj vaši žiaci na doma – do mobilov, tabletov, notebookov. Môžete teda začať vyučovať interaktívne a vytvárať zaujímavé programy a to v rámci oficiálnych učebných osnov. Nie je pravda, že sa žiaci nechcú učiť. Ak ich zaujmete -:)
  • Zaškolíme vás. V autoškolách, v ktorých sme zaškoľovali do používania, tipov a trikov s eAutoškolou.sk, stúpla používanosť aj na sto percent, teda stala sa jedinou učebnou pomôckou na celý rok a pre všetkých inštruktorov aj žiakov v danej autoškole.
  • Máme omnoho viac. Ide o to, že zákon, značky, križovatky a testy dnes nájdete prakticky všade na nete. To dávno vieme. V eAutoškole.sk sa však skrývajú mnohé iné pridané hodnoty, ktoré posunú vaše vzdelávanie na inú úroveň – napríklad, interaktívne oficiálne osnovy s linkami priamo do aplikácií s danou tématikou, otázky a odpovede ku skúškam, cvičné, opakovacie aj záverečné hodnotiace testy, výukové filmy, videoseriály, ebooky, rozšírené témy, možnosti sledovania, správy a riadenia výučby žiakov, legislatívnu knižnicu atď,
  • Stále málo? NOVINKA: Pri uzavretí zmluvy na troj- a viacročnú licenciu naraz, vám vytvoríme v online učebni vaše vlastné predmety a prevedieme vaše vlastné výukové podklady (v ppt, worde, pdf a pod.) NA PROFI ONLINE ELEARNINGOVÉ KURZY – BEZPLATNE! Prístup k nim budete mať iba vy! So všetkou funkcionalitou online učebne. Absolútne pohodlie.
  • A čo ešte naviac? Ako jediní na Slovensku dnes disponujeme rozsiahlymi výukovými obsahmi aj pre výuku ,,veľkých“ skupín žiadateľov o VO a pre kurzy KKV – ak poriadate kurzy skupín C,D,E alebo základné / pravidelné kurzy KKV, neváhajte, máme tam spracované doslova všetky témy!,
  • OK a čo je ešte za tým ,,naviac“? Naša online učebňa sa medzičasom stala robustným zásobníkom takmer 260 online výukových aplikácií pre mnohé ďalšie oblasti v cestnej doprave pod súhrnným názvom Jednotný vzdelávací systém v cestnej doprave (www.jvscd.sk). Ak uvažujete o poriadaní školení naprieč celou oblasťou cestnej dopravy, získate skvelé prístupy so zľavami, jednotné rozhranie, ovládanie aj správu.

RODINA NAŠICH PRODUKTOV PRE CESTNÚ DOPRAVU: www.jvscd.sk +
www.eautoškola.sk,+ www.autoškolák.sk + www.veterány.eu = rodina, príbuzní z prvého kolena. A budú aj ďalší -:)

Pridať komentár