OZNAMY | Redakčný sumár aktuálnych informácií a noviniek za september 2019

Vážení autoškoláci, náš pravidelný sumár aktualít a informácií za mesiac september 2019 začneme smutnou správou – Dňa 28.9.2019 vo veku 74 rokov zomrel predseda predstavenstva SKVZA Mgr. Jaroslav Prekop. Posledná rozlúčka bude dňa 1.10.2019 (utorok) o 15:00 hod. v kostole v Trenčianskej Turnej. J. Prekop zomrel na následky infarktu. Česť jeho pamiatke!

Náš vzdelávací portál eAutoškola.sk a jeho väčší ,,braček” JVSCD.sk – Jednotný vzdelávací systém v cestnej doprave, k nám do tímu od septembra priberá novú posilu – produktový manažér portálu eAutoškola.sk a JVSCD.sk Slavomír Mlynár, ktorý vám ochotne poradí s výberom ročných licencií, prekonzultuje možnosti aj zaškolenie do práce s eAutoškolou.sk, zriadi vám skúšobné prístupy, v prípade potreby pricestuje a podobne. S dôverou sa naňho obracajte aj s prípadnými pripomienkami, námetmi a podobne. Kontakty: Slavomír Mlynár, produktový manažér, tel. 0951 220 449, mail: slavomir.mlynar@eautoskola.sk. Kontakty naňho nájdete aj na našich weboch hneď na úvodných stránkach vpravo, v sekcii Rýchle kontakty.

Prajeme vám úspešný mesiac október 2019!