BLACK FRIDAY: -30% z ceny ročných licencií pre autoškoly a školiace strediská KKV

Druhý a poslednýkrát v tomto roku môžete získať kompletný ročný licenčný prístup do našej online učebne eAutoškola.sk 2020 v skvelej zľave. Ponuka – 30% z ceny licencií platí pre licenčné prístupy M (autoškoly pre malé skupiny) a M+V+KKV (autoškoly pre malé aj veľké skupiny a kurzy KKV), ktoré obsahujú všetky výukové obsahy pre vodičské kurzy akýchkoľvek skupín a ku kurzom KKV. Pre akýkoľvek počet vašich zmluvných žiakov a inštruktorov, k prezentácii na projektor, aj žiakom do tabletov a mobilov na doma. Na jedno meno a heslo, po celý rok od objednania!

Licencia M:

  • Pôvodná cena: 140 € / mesiac / rok / bez obmedzení
  • Aktuálna Black Friday cena: 98 € / rok / bez obmedzení

Licencia M+V+KKV:

  • Pôvodná cena: 240 € / mesiac / rok / bez obmedzení
  • Aktuálna Black Friday cena: 168 € / rok / bez obmedzení

Zľavnenú licenciu si môžete objednať iba niekoľko dní, preto neváhajte! Ponuka platí nielen pre nových klientov, ale aj pre existujúcich klientov – ak si teraz predlžíte v zľave -30% vašu licenciu, tá sa pripočíta za aktuálne bežiace obdobie vašej pôvodnej licencie. Neprídete teda ani o jeden deň jej platnosti, práve naopak – získate ďalšie ročné obdobie v skvelej zľave! Za túto cenu môžete predlžovať aj v budúcnosti!

Od septembra 2019 sa začali rozsiahlé (a zostávajú už ako pravidelné) kontroly autoškôl a školiacich stredísk po celom Slovensku, ale vás to už nemusí trápiť. Dajte svojim inštruktorom a žiakom do rúk ,,odborné zbrane“ a užite si vzdelávacie a informačné zázemie a portálov eAutoškola.sk (pre žiakov autoškôl), Autoškolák.sk (pre inštruktorov a prevádzkovateľov autoškôl) a JVSCD.sk – Jednotný vzdelávací systém v cestnej doprave (pre cestných dopravcov) NA JEDNOM MIESTE. Naša spoločná robustná online učebňa obsahuje spolu už 345 výukových aplikácií pre akékoľvek vzdelávanie v cestnej doprave! Projekt je svojim obsahom a rozsahom jedinečným uceleným riešením v strednej Európe!

A ešte niečo – ak si chcete oddýchnuť, mrknite si náš portál Veterány.EU, ktorý je najčítanejším spravodajským portálom o veteránoch, dopravnej technike a histórii dopravy v SR a ČR!

Happy Black Friday!