OZNAM | V online učebni sme aktualizovali zákon č. 8/2009 po novelizácii k 1.12.2019

Radi by sme vás informovali, že v našej online učebni eAutoškola.sk v uplynulých dňoch prebehla pomerne rozsiahla legislatívna aktualizácia výučbových obsahov v súvislosti s novelizáciou zákona 8/2009 s účinnosťou od 1.12.2019.
Dialo sa tak v predmete PCP a išlo spolu o 135 väčších aj menších zmien a predefínicií. Niektoré z nich už poznáte z médií – išlo najmä o telefón za volantom, kolobežky s motorčekom, záchranársku uličku, parkovací preukaz atď.
Samozrejme, následnom období zaktualizujeme aj príslušný textový ebook (online učebnicu) k 8/2009 v predmete UCE. Nuž a na záver tohto aktualizačného balíka, v priebehu januára 2020, nanovo nahovoríme audiočasti appiek tak, aby úplne pokryli zmeny výkladov za ostatné roky. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuje na 0948 203 003 alebo info@eautoskola.sk.
Prehľad výukových obsahov predmetu PCP je tu: https://www.eautoskola.sk/lms/course/index.php?categoryid=2
-ver-