EBOOK | Textová príručka s pravidlami cestnej premávky je aktuálna pre rok 2020

Oznamujeme našim klientom, že dnešným dňom je v online učebni sprístupnené plne aktualizované znenie pravidiel cestnej premávky, zákona č. 8/2009 Z.z. s účinnosťou od 1.1.2020, formou elektronickej knihy – ebooku. Príručka je textovým prepisom legislatívy a je doplnkovou formou k vzdelávaniu pomocou eAutoškoly.sk pre tých účastníkov vodičských kurzov, ktorí sa z rôznych dôvodov učia radšej z textov ako z multimédií.

Aktualizáciou ebooku sme zavŕšili proces aktualizácie celej online učebne pre rok 2020, ktorá je pripravená na používanie. Ak nájdete v obsahoch výukových aplikácií alebo ebookov akékoľvek nezrovnalosti, prosím dajte nám vedieť a neodkladne vykonáme úpravu. Príručku spolu s ostatnými ebookmi nájdete v našej online učebni v predmete UCE: https://www.eautoskola.sk/lms/course/index.php?categoryid=22

Ďakujeme vám za priazeň v roku 2019 a od začiatku roka 2020 zároveň vítame v online učebni niekoľko desiatok nových autoškôl.

Jaroslav Verlík