MIMORIADNA AKCIA | 50% z ceny ročnej licencie odkladáme až na jeseň!

Priatelia, v tomto zložitom období sme aj my premýšľali nad tým, čo vieme ponúknuť všetkým inštruktorom a autoškolákom, ktorí v súčasnosti nemôžu vzdelávať, ale zároveň nechcú iba nečinne sedieť so založenými rukami. Jedno z najdôležitejších pravidiel pre krízové obdobia totiž znie – každá kríza sa raz skončí a preto je toto dočasné obdobie úplne ideálne na to, aby ste ho využili a pripravili sa na lepšiu budúcnosť. Skrátka, počas krízy je dobré vzdelávať sa a pracovať na zlepšovaní svojho podnikania a svojich osobných kompetencií.

Rozhodli sme sa preto pre mimoriadnu akciu: získajte ktorúkoľvek našu ročnú licenciu do online učebne eAutoškola.sk 2020 tak, že k dňu objednávky uhradíte iba 50% z jej ceny a druhú polovicu platby odkladáme až  na jeseň! Táto akcia platí aj pre súčasných klientov EA, ktorým sa blíži výročný termín ročnej licencie – jej predĺženie teda prebehne iba za polovicu a druhú odkladáme až na jeseň.  Prehľad ročných licencií a ceny sú tu: https://www.eautoskola.sk/ponuka-skoleni-a-licencnych-pristupov/

eAutoškolu.sk už netreba predstavovať hádam žiadnemu autoškolákovi na Slovensku. Všetci o nej viete a zároveň viete, že obsahuje doslova a do písmena všetko čo potrebujete k výučbe teórií na akúkoľvek tému – pre malé aj veľké skupiny žiadateľov VO a ku kurzom KKV.  Online aplikácie môžete premietať na projektore v učebni pri výučbe a zároveň ju môžu používať vaši žiaci na doma, v tabletoch, mobiloch či smartfónoch,. Na jedno meno a heslo na celý rok bez obmedzení. Keďže eAutoškola obsahuje aj multimédiá a interaktívnu výuku, môžete ju používať aj na interaktívnej tabuli.

eAutoškola.sk 2020 je plne aktualizovaná k 1.4.2020, čo značí, že obsahuje všetky zmeny v ustanoveniach zákona č. 8/2009 a úplne novú sadu výučbových aplikácií k novej vyhláške č. 30/2020 o dopravnom značení, s kompletným vyobrazením nových dopravných značiek a zariadení.

Tak čo, pripravíte sa aktívne na deň, kedy sa zákaz výučby skončí a opäť sa vrátime k svojej práci?