Minister A. Doležal: Prezenčná výučba v autoškolách už čoskoro!!!

Vážení kolegovia, sme veľmi radi, že minister dopravy Andrej Doležal pred malou chvíľou oznámil, že sa intenzívne rokuje so zdravotníkmi o opätovnom spustení praktického výcviku v autoškolách, ktoré sa podľa jeho slov začne v krátkom čase. Je to skvelá správa a svoje určite zavážilo aj to, že autoškoláci sa aspoň čiastočne zjednotili v spoločnej skupine Autoškolák.sk, kde v uplynulých dňoch vyslovili spoločnú naliehavú požiadavku na znovuotvorenie autoškôl – diskutovalo sa o medializácii, ba dokonca aj o možnosti zorganizovania protestu v Bratislave kam by autoškoláci prišli bojovať za svoje prevádzky. Keďže členmi skupiny Autoškolák.sk sú aj kompetentní ľudia z ministerstva dopravy a pracovnej skupiny pre autoškoly, je skvelé, že nakoniec k žiadnym aktivitám tohto druhu nebude musieť dôjsť a autoškoly sa vrátia do pracovného režimu.  Samozrejme, pri zachovaní všetkých epi podmienok, ktoré sa k otvoreniu vyhlásia.
Ak chcete byť informovaní o tom, čo sa deje v autoškoláctve, čo robia a ako to vidia vaši kolegovia, a ak chcete prispieť aj vy svojou troškou do mlyna, pridajte sa k nám na skupine: Autoškolák.sk | Facebook
-ver-
foto: mindop.sk